ePanel – Zarabianie na ankietach.

Epanel.pl

To najstarsza, a zarazem największa w Polsce firma badawcza należąca do spółki ARC Rynek                 i Opinia Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie.  Jest to zarazem w pełni legalna i wypłacalna firma, dzięki której można sobie dorobić wypełniając ankiety, do których zaproszenie przychodzą poprzez mejla. Jednak warto codziennie się logować do panelu, aby administratorzy widzieli, że konto jest aktywne. Wtedy zaproszenia do ankiet mogą pojawiać się regularnie.

Do panelu dołączyłem z początkiem roku 2019, równocześnie zarejestrowałem się także                        w kilku innych panelach [tutaj dodasz sobie linka]. W epanel.pl jest kilka rzeczy, które mi się podobają:

  • Bardzo intuicyjna rejestracja
  • Darmowe uczestnictwo 
  • Legalna i wypłacalna firma
  • Panel istnieje już od wielu lat, a więc jest stabilny
  • Zaproszenia do ankiet przychodzą średnio 1-3 na tydzień, ale ich ilość zależy od danych demograficznych uczestnika i zapotrzebowania rynku na badanie danej firmy (zleceniodawcy). 
  • Minimum do wypłaty wynosi 50pkt = 50 zł. Jeśli masz więcej punktów na koncie, możesz je również wypłacić, wtedy przelew będzie powiększony o daną kwotę.

Minusy:

– Na wypłatę czeka się do 45 dni, 

– Nie posiada programu partnerskiego, ale i bez tego idzie sobie jak widać doskonale poradzić,

– Wypłata jest tylko na konto bankowe znajdujące się w Polsce.

Ankiety

W epanel.pl można zarabiać tylko i wyłącznie poprzez wypełnianie ankiet w zamian za gratyfikację finansową. Zasadniczo 1 pkt = 1 zł. Widełki nagród za wypełnioną ankietę są różne: od 0,8 – 30 pkt. Jeśli się nie zakwalifikujesz do badania otrzymasz 0,2pkt. Do tej pory najtańszą ankietę, jaką wypełniłem była za 1,2 pkt. Zaś najdroższa za 30 pkt.

Wypłata

Po uzbieraniu minimum do wypłaty panel zamonituje nam o tym fakcie.

Po kliknięciu na powyższy przycisk panel przeniesie nas do formularza, gdzie będziemy musieli uzupełnić nasze dane osobowe, adres zamieszkania, adres Urzędu Skarbowego i numer rachunku bankowego. Jest to potrzebne celem rozliczenia się przez firmę za nas z Urzędem Skarbowym, aby nie musieć pod koniec roku wypełniać PIT. Po uzupełnieniu wszystkich informacji w formularzu ukaże się taki komunikat. 

A tak wygląda wypłata już na koncie bankowym:

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *