Jak sprawdzić szablon WordPress?

Czasami jest tak, że oglądamy jakąś stronę, która stworzona jest na wordpressie i za wszelką cenę musimy dowiedzieć się z jakiego szablonu korzysta.

Jeśli strona używa szablonu, który zakupiony lub pobrany został z internetu, możemy sprawdzić to w bardzo łatwy sposób korzystając z prostego narzędzia jakim jest Wp Theme Detector.

Pierwszym krokiem aby sprawdzić szablon wordpress jest wejście na stronę z narzędziem, która znajduję się pod adresem: https://www.wpthemedetector.com/

Gdy już udamy się pod wskazany adres i ujrzymy to co możemy zobaczyć wyżej na screenie wystarczy skopiować link do strony, której szablon chcemy sprawdzić i wkleić je w miejsce „Site to Check”

Po wklejeniu adresu wystarczy kliknąć zielony przycisk, który znajduje się po prawej stronie od pola do którego wklejaliśmy link.

Po kliknięciu zielonego przycisku powinna pojawić się nam strona gdzie będziemy widzieć wszystkie informacje dotyczące szablonu z którego korzysta podana witryna.

Jeśli nie ujrzymy tych informacji prawdopodobnie szablon został zrobiony na zleceniu lub jest to po prostu autorska praca założyciela bloga.

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania proszę zostawiajcie je w komentarzu, ja ze swojej strony chciałbym polecić stronę z której sam korzystam: https://www.happythemes.com/member/aff/go/snaggy

Polecam ją dlatego iż każdy zakupiony tam szablon otrzymujemy na licencji dożywotniej i możemy korzystać z tych szablonów na dowolnej ilości domen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *