Opinie.pl – Zarabianie na Ankietach

Opinie.pl

Wcześniej opisałem Tobie parę innych paneli, na których możesz dorobić wypełniając ankiety. Pora, abyś poznał kolejny zaufany panel, jakim jest Opinie.pl Portal ten jest dosyć starym panelem, bo działa w Sieci od dosyć paru lat, ale jest cały czas unowocześniany, a tym samym intuicyjny i czytelny. Serwis ten jest własnością spóło IQS z siedzibą w Warszawie. Panel opinie.pl oferuje zbieranie punktów za wypełnianie ankiet, które wymienia potem na:

  • Doładowanie do telefonu (4000pkt)
  • Bon do Zalando (25zł) lub cel charytatywny (5000pkt)
  • Bon do Zalando (50zł) lub przelew bankowy o wartości 50 zł (10.000pkt)
  • Przelew na Paypal o wartości 50 zł (12.000pkt)

Jak widać po lewej stronie masz segment z zaproszeniami do ankiet, skrzynką wiadomości                       i strefą programu partnerskiego. Natomiast po prawej stronie widnieje informacja o zebranych już punktach, profil.

Rejestracja

Rejestracja w panelu jest darmowa. Wchodzimy opinie.pl i wybieramy Wypełnię profil teraz.

Pojawi się krótki kwestionariusz, który musisz wypełnić, aby móc potem otrzymywać zaproszenia do ankiet.

Po wypełnieniu formularza trzeba jeszcze uzupełnić profil w panelu. Klikasz Zaktualizuj profil (ja już go mam uzupełniony). Zobaczysz tam różne kategorie zainteresowań, które musisz uzupełnić. To daje znaczną przewagę w ilości otrzymywanych zaproszeń do ankiet.

Dane uzupełniamy zgodnie z tymi wskazówkami, jakich udzieliłem przy panelu Clixsense [tutaj znów dasz przeklik do postu o Clix]. Profil najlepiej wypełnić, jako osoba dorosła, która pracuje na niepełny etat, ma wpływ na różne decyzje, posiada szerokie zainteresowania, dużo sprzętów i dużo kupuje. Po założeniu konta i wypełnieniu ankiety profilującej (dot. pracy, zamieszkania, stanu cywilnego, zainteresowań, ulubionego jedzenie, informacji                                              o gospodarstwie domowym itp.) już na starcie otrzymasz 600 punktów.

Ankiety

Zaproszenia do ankiet przychodzą różnie. Możesz otrzymać kilka zaproszeń w tygodniu lub jedno, albo też i trochę rzadziej. Wszystko zależy od tego, jak uzupełniłeś swój profil. Ankiety są dobierane pod względem płci, wieku, danych demograficznych i wielu innych czynników. Więcej zaproszeń otrzymując osoby z dużych miast. Zaproszenia przychodzą na podanego przy rejestracji mejla, ale warto abyś codziennie się logował do panelu, wtedy administracja widzi, że konto jest aktywne. Ważne też jest to, aby średnio co 2-3 miesiące aktualizować swój profil.

Po kliknięciu na przycisk Zobacz zaproszenie zobaczysz informację o tematyce badania, jego długości i ilości punktów, które za nie możesz otrzymać. Ankiety są punktowane od                                200-1800pkt. Najmniej płatną ankietę wypełniłem za 200 punktów, a najdroższą za 1800. Jeśli zostaniesz z jakiegoś powodu odrzucony z badania, otrzymasz 20 punktów pocieszenia. Punkty można zbierać do końca roku kalendarzowego. Potem trzeba je wymienić w przeciągu                              3 kolejnych miesięcy. Stąd, na poniższych obrazkach widnieje kilka wypłat nie związanych                          z minimalnym progiem, jaki przedstawiłem na początku.

Program partnerski

Nie jest tak prosto i szybko zdobyć 10.000 punktów, dlatego panel oferuje także program partnerski, dzięki któremu możesz zarobić dodatkowe punkty. Za każdą poleconą osobę otrzymasz 100 punktów. Dodatkowo, będziesz otrzymywał 20% zarobionych przez każdego poleconego punktów, a jemu z tego tytułu nic nie ubędzie. Swój unikalny link referencyjny możesz udostępniać przez Facebooka, Google+, portal LinkedIn, mejlem lub bezpośrednio skopiować. Znajdziesz go w panelu, w zakładce Zaproś znajomego.

Wypłata

Po zebraniu odpowiedniego progu punktów można je wymienić na przelew pieniężny, doładowanie do telefonu, bon lub przekaz na cel charytatywny. Ja pokaże, jak przelać pieniądze na konto bankowe w trybie, gdy musiałem wypłacić punkty do końca roku 2018, więc nie jest to kwtota związana z minimalnym progiem, jaki obecnie obowiązuje. Jak już wspomniałem panel posiada kilka opcji – przelew na konto bankowe lub Paypal. Tego drugiego nie polecam, bo wypłaty zawsze są realizowane do 15 dnia każdego miesiąca, a na konto bankowe do 4 dni roboczych.

Klikamy w panelu na stronie głównej na Odbierz nagrody:

Pojawi się nowe okienko, gdzie będziesz musiał wpisać swój numer konta bankowego, imię i nazwisko oraz potwierdzić przelew.

Po kilku dniach kwota została przelana na moje konto bankowe.

A tutaj wcześniejszy przelew na kwotę 25 zł.

Ważna informacja! Nie musisz się rozliczać w rocznym zeznaniu podatkowym z zarobionych w tym panelu pieniędzy, gdyż firma zrobi to za Ciebie.

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *