Surveyo24.com – Zarabianie na Ankietach

Surveyo24.com

Jest to niedawno zarejestrowany międzynarodowy panel ankietowy, który oferuje wypełnianie ankiet o różnym przekroju tematycznym. 

Rejestracja

Podobnie, jak w epanel rejestracja jest bardzo intuicyjna. Wystarczy, że na górze po prawej stronie na https://surveyo24.com klikniesz w trzy kreseczki, a następnie Rejestracja.


Następnie, zostaniesz przeniesiony do portalu synorewards.com, który jest połączony z panelem Surveyo24, a na którym są zbierane punkty za wypełnione ankiety. WAŻNE! Mejl musi być taki sam, jak przy zakładaniu konta Paypal.

Ankiety

Po udanej rejestracji możesz od razu przejść do wypełniania ankiet. Czasem zaproszenia będą przychodzić na mejla. 

Jednak musisz regularnie się logować do panelu i sprawdzać na głównej stronie dostępność nowych ankiet dla Twojego adresu mejlowego klikając przycisk Sprawdź. Codziennie będą inne. A niekiedy nie będzie ich wcale.


Ankiety są punktowane różnie. Od  10- 80 punktów.

Po wypełnieniu ankiety punkty zostają naliczone na portalu synorewards.com. Tam też można dokonać wypłaty zgromadzonych punktów. Po uzbieraniu 500pkt możesz wymienić je na nagrodę pieniężną w postaci $5 (jeśli będziesz mieć np. 600pkt to $6) lub bony podarunkowe.

Musisz pamiętać, że nie zawsze ankiety będą dostępne, dlatego warto logować się do panelu codziennie.

Program partnerski

Strona posiada także program partnerski, dzięki któremu możesz zdobyć więcej punktów. Po zarejestrowaniu masz dostęp do swojego linka referencyjnego, który możesz żeby pozyskać poleconych.

Wypłata

Jak już wspominałem, minimum do wypłaty nagrody pieniężnej to 500 punktów, które jest równowartością $5. Żeby wypłacić pieniądze przechodzi do portalu synoregards.com. Po zalogowaniu się wybierasz okienko Paypala, gdzie wpisujesz ilość punktów, która Cię satysfakcjonuje. Minimum musi ona wynosić 500. 

Klikasz przycisk „Wymień punkty”

Otrzymujesz informację o przesłanym przelewie. Obecnie przelew na konto Paypal dociera do 48 godzin.

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *